O nas

Bistro304 to miejsce dla każdego... Idealne dla tych, którzy chcą przyjemne spędzić czas w gronie rodzinnym,wśród przyjaciół czy po prostu zrobić sobie małą przerwę w podróży.

Jest to również miejsce dla osób chcących porozmawiać o interesach w niezobowiązującej atmosferze. W naszym bistro znajdują się cztery sale, które mogą być dowolnie aranżowane w zależności od potrzeb naszych gości. Dla wszystkich Bistro304 przygotowało sale z nagłośnieniem, telewizorem na którym można zobaczyć ulubiony program lub przedstawić prezentację. Osoby, które ani na chwilę nie mogą rozstać się z internetem też mogą do nas zaglądnąć, dla nich postaraliśmy się o WIFI.

Naszym atutem jest nie tylko możliwość wynajęcia sal na wyłączność, nie tylko profesjonalna, zawsze uśmiechnięta obsługa, ale przede wszystkim fakt, że u nas zjesz co chcesz i ile chcesz. U nas masz możliwość zakupienia jedzenia na wagę wybierając spośród wielu mięs, ryb, makaronów, sałatek i dodatków. W naszym menu znajdziecie też pyszną kawę i codziennie inny deser.

Bistro 304
ul. Krakowska 304
32-080 Zabierzów
12 285 48 29